ПА ОБСЄ підготувала проект резолюції, що засуджує Росію за кризу в Україні

Вівторок, 24 червня 2014, 15:26

Проект резолюції з критикою дій Росії під час української кризі розгляне сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ, яка відбудеться з 28 червня по 2 липня у Баку, повідомляє Інтерфакс.

Документ, в якому Росію звинувачують в "очевидному, грубому та непокараному порушенні принципів Гельсінського акта стосовно України, зокрема кричущому порушенні суверенітету і територіальної цілісності країни", вніс американський сенатор Бенджамін Кардін.

Голосування щодо проекту заплановано 1 липня. Для ухвалення документа необхідно, щоб за нього проголосувало близько 300 депутатів, йдеться в повідомленні

У разі схвалення положення резолюції знайдуть відображення в підсумковій декларації, яка містить рекомендації для ОБСЄ та 57 країн-членів організації у сфері політики, безпеки, економіки та прав людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.