Україна почне імплементувати УА з ЄС одразу після підписання – Порошенко

Четвер, 26 червня 2014, 13:40

Президент України Петро Порошенко заявляє, що Київ почне імплементацію Угоди про асоціацію з ЄС відразу після її підписання.

Як передає УНІАН, про це він заявив у четвер, 26 червня, у Страсбурзі, виступаючи на пленарному засідання Парламентської асамблеї Ради Європи.

Зазначивши, що 27 червня він має намір підписати цей документ у Брюсселі, Порошенко сказав: "Ми почнемо імплементувати цю угоду негайно, відразу після підписання".

"Останній аспект особливо важливий на тлі того, що Україна стала на шлях економічної інтеграції та політичної асоціації з ЄС. Цей шанс буде використаний, реформи назріли та перезріли", - заявив він.

Президент України підкреслив, що Європейський Союз "для нас – це історія успіху, еталон успішної держави, перевірена часом модель реформ". "І коли мене питали, яка ваша президентська програма реформ, мені було дуже легко відповідати – Угода про асоціацію. Все там є", - сказав Порошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.