Порошенко розповів генсеку Ради Європи про атаки на блокпости українських військових

Середа, 25 червня 2014, 11:09

Президент України Петро Порошенко під час телефонної розмови з генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом поінформував його про загибель вертольота ЗСУ з дев’ятьма військовими на борту та атаки на блокпости українських військових із боку членів незаконних збройних формувань, повідомляє прес-служба глави держави.

"Заява президента Путіна із закликом до Ради Федерації скасувати дозвіл використовувати Збройні сили РФ на території України є першим і поки що єдиним позитивним сигналом із боку Росії", - наголосив глава держави.

У свою чергу Турбйорн Ягланд запевнив, що "докладе всіх зусиль для допомоги Україні в захисті її територіальної цілісності".

Співрозмовники домовилися продовжити розмову 26 червня на зустрічі в Страсбурзі у рамках засідання сесії ПАРЄ.

Глава держави привітав Турбйорна Ягланда з переобранням на посаду генерального секретаря РЄ на другий термін. Петро Порошенко висловив сподівання, що під керівництвом Ягланда Рада Європи продовжуватиме підтримувати Україну на її шляху до європейської спільноти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.