Бразилія вводить антидемпінгові мита на українські труби

Вівторок, 8 липня 2014, 14:52

Бразилія вводить тимчасові антидемпінгові мита на імпорт українських безшовних труб з вуглецевої сталі діаметром 141,3 мм терміном на шість місяців.

Про це повідомляється на сайті палати зовнішньої торгівлі Бразилії, передає УНІАН.

Згідно з повідомленням, тимчасові антидемпінгові мита складають від $145,78/т для компаній "Інтерпайп Ніко тьюб" і "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод". Для інших компаній мито становить до $637,74/т.

У лютому міністерство розвитку, промисловості та зовнішньої торгівлі Бразилії ініціювало антидемпінгове розслідування щодо імпорту низки безшовних труб з вуглецевої сталі походженням з України.

Під дію розслідування потрапила імпортна трубна продукція нафтогазового сортаменту діаметром не більше 5 дюймів (12,7 см), яка поставлялася з жовтня 2012 по вересень 2013 року. Це було пов'язане з тим, що українська продукція поставлялася на бразильський ринок за цінами в середньому $1076/т, тоді як труби місцевого виробництва коштували близько $1785/т.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.