США може ізолювати Росію від світової економіки - американський сенатор

Вівторок, 19 серпня 2014, 17:47

Росію і її агресивну політику можна зупинити тільки повною ізоляцією від світової економіки. Для цього США потрібно збільшити обсяг торгівлі з Європою і почати поставляти їй свій газ.

Про це пише американський сенатор-республіканець Джон Тьюн у статті на сторінках USA Today.

"Один з кращих способів ізолювати Росію і допомогти нашим європейським друзям протистояти російській агресії - це зміцнення наших економічних зв'язків з ЄС. Існує два важливих заходи, які ми можемо зробити: ми можемо прискорити експорт зрідженого природного газу в Європу і поділитися нашими повноваженнями щодо стимулювання сфери торгівлі, щоб прискорити підписання угоди про вільну торгівлю між ЄС і США", - пише сенатор.

Особливу роль Тьюн приділяє терміналів для експорту зрідженого газу.

"Якщо процес схвалення експорту такого газу прискориться, це пошле Росії сигнал, що дні її енергетичної гегемонії підійшли до кінця", - вважає Тьюн.

Він також додав, що запропонував в Сенаті США законопроект, який дозволяє автоматично почати поставки газу в будь-яку країну, де енергоносії можуть сприяти захисту національних інтересів країни.

"Угода про вільну торгівлю зміцнить наші економічні зв'язки з Євросоюзом, зробивши країни ЄС менш економічно залежними від Росії. В цей же час це принесе велику економічну вигоду американським фермерам, робітникам і компаніям", - вважає сенатор.

Тьюн також зазначив, що Росія не припиняє агресивно вести себе щодо України. Тому США повинні почати діяти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".