ЄС фінансово підтримає реформу українських правоохоронних органів

П'ятниця, 29 серпня 2014, 17:29

ЄС підтримає фінансово реформу українських правоохоронних органів, якщо вона викликатиме довіру.

Про це в інтерв’ю Європейській правді заявив голова консультативної місії ЄС з реформування українського правоохоронного сектора Кальман Міжеі.

"Наша місія - консультативна, у нас немає сотень мільйонів євро на фінансування такої реформи. Але якщо уряд послухає наших порад, це буде означати, що ви робите реформу, що заслуговує довіри. Така реформа буде підтримана фінансово", - сказав він.

За словами європейського дипломата, реформа повинна бути дійсно радикальною. "Це - питання життєвої важливості, питання існування України", - наголосив він.

Міжеі порадив звернутися до досвіду інших країн пострадянського простору, зокрема Грузії.

"У грузинів була традиція хабарництва, але реформа, проведена в 2004 році, змогла очистити правоохоронні органи. Мені відомо, що ваш уряд приділяє цьому варіанту особливу увагу", - відзначив він.

Повний текст інтерв'ю читайте тут

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.