Британська політична верхівка просить шотландців не голосувати за незалежність

Середа, 10 вересня 2014, 16:30

Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон та лідер парламентської опозиції Великобританії Ед Мілібенд скасували свої плани та полетіли до Едінбургу просити шотландців не голосувати за незалежність. До них приєднався віце-прем’єр Нік Клегг.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Камерон заявив, що у разі, якщо Шотландія вирішить відділитися від Сполученого Королівства, це "розіб’є його серце". Він додав, що варто грунтовно обдумати, що дійсно означає незалежність, адже дороги назад не буде.

Раніше британські політики наголошували на тому, що в разі обрання незалежності Шотландії доведеться вийти зі "стерлінгового союзу" та ініціювати процес подання заявок на членство у ЄС і НАТО.

Нагадаємо, що до референдуму залишилося вісім днів. Раніше "Європейська правда" писала, що, згідно з останніми опитуваннями, більшість шотландців проголосує за незалежність регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.