Джаггер та Стінг закликають Шотландію залишитися в складі Великобританії

П'ятниця, 8 серпня 2014, 12:30

Мік Джаггер з Rolling Stones та Стінг разом з іншими 200 відомими особами підписали відкритого листа, в якому закликають шотландських виборців не голосувати за вихід зі складу Сполученого Королівства.

Про це пише NME.

Референдум про незалежність відбудеться 18 вересня.

Лист ініційований істориками Деном Сноу і Томом Холландом. Його мета - продемонструвати шотландцям те, що люди, які можуть залишитися по той бік кордону, цінують можливість жити в одній країні.

Лист - це частина кампанії Let's Stay Together, яка прагне надати слово тим, хто не може голосувати на референдумі.

"Ми вважаємо, що ключовий посил - позитивний та емоційний: ми не кажемо шотландського електорату, що робити і чого не робити, але розповідамо, що ми відчуваємо з цього приводу", - пишуть Сноу та Холланд написали на своєму сайті.

Серед інших відомих британців, які підписали звернення - актори Джуді Денч, Хелена Бонем Картер, Едді Іззард, Патрік Стюарт, Стів Куган, а також олімпійці Том Дейлі та Стів Редгрейв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.