Янукович не уникне санкцій, навіть вигравши в Суді ЄС

П'ятниця, 24 жовтня 2014, 14:48

Навіть якщо Янукович виграє позов в Суді ЄС, це не означатиме автоматичної відміни санкцій проти нього.

Про це в інтерв'ю "Європейській правді" розповів прес-офіцер суду Балаш Лягоцький.

За його словами, задовго до того дня, коли Суд ЄС виносить рішення, Рада ЄС встигає ухвалити нове рішення з новими обмеженнями.

"З огляду на тривалий строк розгляду справ в Люксембурзі (де розташований Суд ЄС), очевидно, що на момент винесення рішення Судом ЄС те рішення, яке оскаржує Янукович, швидше за все, вже не буде чинним, а діятиме інше", - сказав прес-офіцер.

Тому навіть якщо Янукович виграє позов у суді ЄС, це нічого не змінить – він лишатиметься під санкціями, доки суд не скасує нове рішення.

"Тобто Януковичу і його соратникам доведеться оскаржувати кожне наступне рішення, яке, знову ж таки, найімовірніше, матиме обмежений період чинності", - зазначив Лягоцький.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Януковичу та його соратникам доведеться чекати до 2018 року, щоб отримати остаточне рішення Суду ЄС щодо санкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.