У Грузії призначили нового главу МЗС

Вівторок, 11 листопада 2014, 15:33

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі представив на посаду міністра закордонних справ Тамар Беручашвілі.

Про це повідомляє грузинське видання Грузия Online.

"Для мене важливо було підібрати на посаду глави МЗС людину з найвищою кваліфікацією. Пані Беручашвілі точно знає напрямок. Європейський вибір є вибором грузинського народу і я впевнений, що пані Тамар внесе вагомий внесок у цю справу", - заявив Гарібашвілі.

У неї є великий досвід роботи в державній та дипломатичній сферах, має 22-річний досвід роботи по темі євроінтеграції Грузії і в успіх, якого досягла наша країна, вона внесла великий внесок.", - додав прем'єр.

Раніше Беручашвілі займала пост заступника міністра закордонних справ у команді колишнього глави МЗС Майї Панджінікідзе.

Нагадаємо, 4 листопада колишня глава МЗС Майя Панджінікідзе та її заступники оголосили про свою відставку після того, як прем'єр звільнив главу Міноборони Іраклія Аласанію. Відставка міністрів призвела до урядової кризи в країні.

Тамар Беручашвіли тоді також заявила про свою відставку, але того ж дня відмовилась від заяви і зберегла свою посаду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.