"Грузинська мрія" зберегла більшість у парламенті Грузії

П'ятниця, 7 листопада 2014, 17:48

Три депутата Гела Самхараули, Тамаз Джапарідзе і Гедеван Попхадзе  відкололися від "Вільних демократів", завдяки чому правляча коаліція "Грузинська мрія" зберегла більшість у парламенті.

Про це повідомляє Новости-Грузия.

Правляча коаліція могла втратити необхідні для прийняття законів голоси, після того, як фракція, сформована десятьма депутатами від партії Іраклія Аласанія "Наша Грузія - вільні демократи" оголосила про відхід з "Грузинської мрії" і парламентської більшості

Якщо б три депутата Гела Самхараули, Тамаз Джапарідзе і Гедеван Попхадзе не відкололися від "Вільних демократів", у коаліції було б лише 73 мандата з 150.

Зокрема Гедеван Попхадзе у п'ятницю, 7 листопада, заявив, що вирішив залишити фракцію "Грузинська мрія-вільні демократи".

"Я прийняв рішення залишитися в більшості і залишити фракцію "Вільні демократи". Підкреслюю, що "Вільні демократи" є моїми друзями. Вони дуже хороші і гідні люди, і хочу побажати їм удачі, в тому числі і Іраклію Аласанія, людині, яку вважаю дуже цінною фігурою для грузинської політики. Тим не менш, я думаю, що моє місце - в більшості", - заявив Попхадзе.

Нагадаємо, раніше Європейська правда повідомляла, що грузинський уряд втратив більшість в парламенті.

Про урядову кризу в Грузії  в деталях читайте в статті Європейської правди "Грузинська мрія втрачає європейський вектор".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.