Азербайджан не розглядає можливість вступу до Євразійського союзу

Четвер, 25 грудня 2014, 15:29

На порядку денному Азербайджану питання вступу до Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) не стоїть.

Про це заявив глава МЗС країни Ельмар Мамедьяров, передає Інтерфакс.

"Що стосується зазначених вами інтеграційних процесів, Азербайджан з повагою ставиться до рішень кожної суверенної держави. В даний час країна здійснює незалежну політику, в політичних, економічних і торгівельних зв'язках віддає перевагу двостороннього формату, що повністю виправдовує себе з точки зору взаємовигідного співробітництва", - підкреслив він.

Він зазначив, що у зв'язку з якими-небудь інтеграційними процесами "дуже важлива також думка всієї громадськості країни".

Крім цього, Мамедьяров також підкреслив, що Азербайджан не одержував офіційного звернення про вступ у членство в ЄАЕС, і на порядку денному Азербайджану таке питання не стоїть.

"У першу чергу, хотів би підкреслити, що територіальна цілісність і суверенітет Азербайджану і його межі, визнані на міжнародному рівні, ні в якому разі не можуть бути об'єктом торгу", - заявив міністр, коментуючи можливість вступу Азербайджану до ЄАЕС взамін на справедливе врегулювання карабахського конфлікту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Вірменія з 2 січня стане членом Євразійського економічного союзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.