МЗС РФ обіцяє "адекватну реакцію на санкції" ЄС

Понеділок, 16 лютого 2015, 13:10

Міністерство закордонних справ РФ вважає нові санкції ЄС безглуздими, такими, що суперечать здоровому глузду і обіцяють на них "адекватно" відреагувати.

Про це йдеться в офіційному коментарі відомства.

В МЗС РФ зазначають, що вони "з подивом" ознайомилися з рішенням ЄС про розширення санкційного списку.

"Євросоюз вкотре не потрудився критично і неупереджено проаналізувати реальні причини ескалації ситуації на південному сході України і знову віддав перевагу піти на поводу у "партії війни" в Києві" - зазначили в МЗС РФ.

У відомстві назвали "непослідовним і нелогічним" рішення про санкції, введені "єсівським Брюсселем".

"Особливо безглуздо подібні рішення виглядають на тлі мінських домовленостей 12 лютого. Ясно одне - подібні рішення, на які буде адекватна реакція, суперечать здоровому глузду і не йдуть на користь можливості знайти рішення внутрішньоукраїнського конфлікту" - наголосили в МЗС РФ. 

Нагадаємо, в понеділок набрали чинності нові санкції ЄС щодо Росії. Зокрема, до чорного списку ввійшли депутати Держдуми РФ Йосип Кобзон та Валерій Рашкін, перший заступник міністра оборони РФ Аркадій Бахін, заступник міністра оборони Анатолій Антонов, начальник головного оперативного управління Генштаба РФ, генерал-лейтенант Андрей Картаполов.

Крім того, до списку ввійшли 14 сепаратистів та 9 сепаратистських організацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.