ЄС готується скасувати квоти для виробників молока

П'ятниця, 27 березня 2015, 13:24

Квоти на виробництво молока й молочних продуктів у ЄС скасовують 31 березня після 30 років існування.

Про це йдеться в повідомленні Єврокомісії.

Як зазначається, вперше квоти були запроваджені у 1984 році з метою стримати структурні надлишки за умов, коли виробництво молока перевищувало попит.

Остаточну дату скасування квот вперше було прийнято в 2003 році задля того, щоб виробники молока в ЄС більш гнучко реагували на зростаючий попит, особливо на світовому ринку.

"Кінець режиму квот на молоко - це одночасно виклик і можливість для ЄС", - зауважив єврокомісар з питань сільського господарства Філ Хоган з цього приводу.

"Це виклик, тому що ціле покоління молочним фермерам доведеться жити в абсолютно нових умовах. Але це, звичайно, можливість в плані зростання і появи нових робочих місць", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Єврокомісія оштрафувала 8 держав через перевищення квоти на молоко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.