ЄC звинуватить Google у порушенні антимонопольних законів

Середа, 15 квітня 2015, 09:12

Єврокомісія ініціює судовий процес проти американської корпорації Google за звинуваченням у зловживанні домінуючим становищем на ринку інтернет-пошуку в Європі.

Про це повідомляє Financial Times.

За інформацією видання, єврокомісар з питань конкуренції Маргрет Фестагер повинна оголосити про висунення звинувачення в порушенні антимонопольних правил через те, що компанія використовує трафік конкурентів на користь своїх власних сервісів.

Спочатку звинувачення буде спрямовано на пошукову сферу, де Google звинувачується в нанесенні шкоди іншим торговим майданчикам, але може бути поширено й на інші сфери.

"Розгляд цієї справи буде однією з визначальних антимонопольних справ в епоху інтернету. Вона може виявитися настільки ж епічною, як десятирічна битва з Microsoft, яка в підсумку обійшлася компанії в 2 млрд в якості штрафів", - зазначає видання

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.