Текст декларації саміту погоджено - прем'єр-міністр Латвії

П'ятниця, 22 травня 2015, 08:55

Текст декларації саміту Східного партнерства, що проходить в Ризі, погоджено.

Про це, як повідомляє кореспондент "Європейської правди" заявила прем'єр-міністр Латвії Лаймдота Страуюма журналістам в Ризі.

"Я сподіваюся. Побачимо сьогодні. Принаймні, вчора міністри закордонних справ повідомили мені, що текст погоджено", - відзначила вона.

За словами Страуюми, в тексті декларації буде заява про те, що якщо Україна та Грузія виконають необхідні вимоги, то наприкінці року Єврокомісія опублікує новий звіт щодо виконання Плану дій з візової лібералізації.

"І тоді я сподіваюся, наступного року може бути рішення про безвізовий режим для цих країн",  -відзначила вона.

Як повідомлялося, українській стороні вдалося покращити текст декларації за результатами саміту Східного партнерства в Ризі протягом останнього дня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Атака на прем'єра: як Польща оновлювала уряд і які наслідки це матиме

Зміни в польському уряді спростовують чутки про швидкі перевибори. Але одночасно вони свідчать про нові тенденції, в тому числі небезпечні для України.

Фанат Путіна, ворог мігрантів: хто такий Ерік Земмур і чому він може кинути виклик Макрону

Останні соцопитування демонструють, що головним суперником президента Макрона може стати Ерік Земмур – ще більш радикальний, аніж Марін Ле Пен.

Anti-corruption age: the key achievement of NACP, NABU, SAPO and others

Since 2014 the anti-corruption agencies have become crucial in fighting corruption. This story aggregates information on NACP, NABU, SAPO, HACC and ARMA