Згадку про анексію Криму залишать в декларації Ризького саміту - ЗМІ

Четвер, 21 травня 2015, 20:15

У підсумковій декларації саміту "Східне партнерство" в Ризі залишиться формулювання з засудженням анексії Росією українського Криму, проти якої виступали Білорусь і Вірменія.

Про це повідомляє Радіо Свобода, посилаючись на текст проекту декларації.

При цьому до тексту декларації як компроміс внесуть і згадку про те, що ці дві країни голосували проти такого визнання в Генеральній асамблеї ООН.

"ЄС підтверджує свої позиції, проголошені у Спільній заяві на саміті ЄС - Україна 27 квітня, включно з позицією щодо незаконної анексії Криму і Севастополя. Учасники саміту підтверджують свої позиції стосовно резолюції Генеральної асамблеї ООН 68/262 про територіальну цілісність України", – йдеться в нинішньому тексті проекту декларації.

Раніше президент Петро Порошенко, коментуючи в Ризі небажання Мінська й Єревана погоджуватися на згадку про анексію Криму, заявив, що ситуація з анексією Криму "визнана всім світом", а коли Білорусь недостатньо рішуча, щоб визнати це, то "це проблема Білорусі, а не ЄС".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Атака на прем'єра: як Польща оновлювала уряд і які наслідки це матиме

Зміни в польському уряді спростовують чутки про швидкі перевибори. Але одночасно вони свідчать про нові тенденції, в тому числі небезпечні для України.

Фанат Путіна, ворог мігрантів: хто такий Ерік Земмур і чому він може кинути виклик Макрону

Останні соцопитування демонструють, що головним суперником президента Макрона може стати Ерік Земмур – ще більш радикальний, аніж Марін Ле Пен.

Anti-corruption age: the key achievement of NACP, NABU, SAPO and others

Since 2014 the anti-corruption agencies have become crucial in fighting corruption. This story aggregates information on NACP, NABU, SAPO, HACC and ARMA