Росія заборонила імпорт квітів з Нідерландів

Понеділок, 27 липня 2015, 18:50

Росія заборонила імпорт зрізаних квітів з Нідерландів через присутність в них карантинних організмів.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на Федеральну службу з ветеринарного і фітосанітарному нагляду РФ (Россільгоспнагляд).

"Россільгоспнагляд запропонував національним організаціям з карантину та захисту рослин країн Євросоюзу повністю призупинити фітосанітарну сертифікацію голландських зрізаних квітів для поставки в Росію", - йдеться в заяві.

Мова йде про повне тимчасове обмеження на постачання квітів з Нідерландів, як пояснив помічник керівника Россільгоспнагляду Олексій Алексєєнко.

Заборона буде продовжена або знята після технічних консультацій "з компетентними структурами Євросоюзу щодо наявної проблеми", які російське відомство має намір провести найближчим часом, пояснюється в повідомленні служби.

Поки заборона стосується тільки квітів, вирощених на території Нідерландів, на транзит квітів ця міра не поширюється, зауважив Алексєєнко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РФ може заборонити ввезення квітів з 8 країн ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.