В Євросоюзі попит на нові автомобілі зріс на 14,6%

П'ятниця, 17 липня 2015, 08:52

В Євросоюзі кількість вперше зареєстрованих транспортних засобів у червні 2015 року збільшилася на 14,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Такі дані наводить Європейське об'єднання автовиробників (ACEA).

Всього було продано 1,36 млн машин. Попит на нові автомобілі в ЄС зростає 22-й місяць поспіль.

На всіх основних ринках Європи зафіксовано збільшення продажів: Іспанія (+23,5%), Франція (+15,0%), Італія (+14,4%), Німеччина (+12,9%) і Велика Британія (+12,9%).

У першому півріччі 2015 року кількість реєстрацій нових легкових авто збільшилася на 8,2%, перевищивши 7 млн одиниць (7 169 984). Всі основні ринки показали зростання, що сприяє загальному піднесенню на ринку ЄС протягом періоду.

Кількість зареєстрованих машин в Іспанії (+22,0%), Італії (+15,2%), Великій Британії (+7,0%), Франції (+6,1%) і Німеччині (+5,2%) збільшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.