В МЕРТ створили робочу групу з питань залучення іноземних інвестицій

Середа, 29 липня 2015, 12:59

27 липня 2015 року відбулося установче засідання щодо створення робочої групи з просування залучення іноземних інвестицій в Україну.

Про це йдеться в повідомленні Національної ради реформ.

Зокрема, учасники засідання обговорили міжнародний досвід просування інвестицій в таких країнах, як Молдова, Німеччина, Ірландія, Грузія, Польща, Німеччина, Естонія тощо.

Окрім того було запропоновано створити портал invest.in.ua з повною інформацією про інвестиційний потенціал нашої країни. 

"У зв’язку з відсутністю достатнього державного фінансування та неефективністю попереднього інвестиційного агентства з сумнівною репутацією у нас немає можливостей створити нову агенцію з великим штатом та розпливчастими функціями. Це має бути компактна, максимально ефективна та гнучка команда професіоналів з чітко окресленими повноваженнями та зонами відповідальності", - відзначила перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів.

Наступне засідання робочої групи заплановане на 10 серпня 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.