Через мігрантів населення Великої Британії зросте на 10 млн осіб - прогноз

Четвер, 29 жовтня 2015, 13:42

Протягом наступних 25 років населення Великої Британії збільшиться майже на 10 млн чоловік за рахунок напливу мігрантів.

Про це йдеться у прогнозі щодо демографічної ситуації в Сполученому Королівстві, який оприлюднило Національне бюро статистики.

"Населення Великобританії збільшиться майже на 10 мільйонів за наступні 25 років і сягне 70 млн осіб до 2027 року", - зазначено на сайті відомства.

Як зазначають британські фахівці, такий приріст населення буде обумовлений впершу чергу збільшенням кількості мігрантів.

Загалом населення Великобританії збільшиться на 9,7 млн осіб, з 64,6 млн у минулому році, до 74,3 млн у 2039 році.

Повідомляється, що протягом найближчих десяти років населення країни збільшиться на 4,4 млн, що дорівнює кількості населення такої країни, як Ірландія.

В Національному бюро також прогнозують подальше старіння населення. Середній вік британців зросте з 40 років у 2014 році до 40,9 року в середині 2024 і 42,9 року в середині 2039 року.

"До середини 2039 року кожен дванадцятий британець буде старший 80 років", – зазначено у прогнозі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за даними Міжнародної організації міграції з початку року до Європи прибуло 704 тис. 227 мігрантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.