З початку року до Європи прибуло понад 700 тис. мігрантів – МОМ

інфографіка
Вівторок, 27 жовтня 2015, 13:26

Міжнародна організація з міграції повідомила, що з початку року до Європи прибуло 704 тис. 227 мігрантів.

Такі цифри наводяться в останньому звіті МОМ щодо кількості мігрантів, які прибули до ЄС, оприлюдненому на сайті організації.

Як повідомляє МОМ, з початку року в Європу по Середземному морю прибуло 704 227 мігрантів і біженців.

Більше всього мігрантів і біженців прибуло до Греції - 560 683 особи. До Італії прибули 139 594 осіб.

Варто відзначити, що за інформацією МОМ, від 20 жовтня кількість мігрантів і біженців у Європі збільшилася майже на 64 тисячі осіб.

За статистикою, з початку 2015 року в морі загинули 3257 біженців.

 

Також організація відзначає значне зменшення потоку мігрантів до Італії. Так, за словами офіційного представника МОМ в цій країні, Джоела Міллмана, з 1 жовтня в Італію прибули 7523 мігранта та біженця, що в два рази менше, ніж у жовтні минулого року.

У МОМ таку статистику пов’язують зі збільшенням кількості біженців, які вирішили діставатися до ЄС через Грецію та Балкани.

В той же час, протягом жовтня до Греції з Туреччини прибули близько 160 тисяч осіб, в основному - на острів Лесбос (99 тисяч). Крім того, близько 22 тисяч чоловік прийняв Хіос і близько 21,5 тисяч - Самос.

Окрім того, повідомляється, що протягом вересня у Греції було подано 1153 прохання про надання притулку, хоча кільксть прибулих мігрантів і біженців за цей місяць перевищила 150 тисяч.

Протягом минулого тижня кордон Греції з Македонією перетнули близько 42 тисяч 950 осіб.

Нагадаємо, 25 жовтня країни ЄС узгодили план з вирішення проблеми напливу мігрантів на Балканах, який передбачає створення додаткових 100 тис. місць для розміщення мігрантів в Балканських країнах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.