Західні санкції можуть зірвати приватизацію в РФ

Вівторок, 3 листопада 2015, 11:40

Приватизація активів несировинного сектора владою РФ, можливо, не буде проведена до 2016 року через вплив західних секторальних санкцій .

Про це пише Рахункова палата Росії у висновку на проект закону про федеральний бюджет на 2016 рік.

"Реалізація цієї програми йде "низькими темпами", також на кон'юнктуру ринку чинять негативний вплив "введені в Росії секторальні та фінансові санкції", — йдеться у документі.

"У зв'язку з цим існує ризик невиконання доручення, що міститься в указі президента Росії, у сфері приватизації та вдосконалення управління державним майном в частині завершення до 2016 року виходу держави з капіталу компаній "несировинного сектора", які не відносяться до суб'єктів природних монополій та організацій оборонного комплексу", — наголошується в тексті.

Нагадаємо, раніше європарламентар від Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що деякі держави підтримують пропозицію скасувати частину санкцій щодо Росії під час найближчого обговорення цих санкцій вже у грудні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.

Без довіри не буде прогресу: чим важлива для України реформа у сфері метрології

Що заважає Україні отримати "промисловий безвіз" із ЄС? І що не так із вітчизняною інфраструктурою якості?