Західні санкції можуть зірвати приватизацію в РФ

Вівторок, 3 листопада 2015, 11:40

Приватизація активів несировинного сектора владою РФ, можливо, не буде проведена до 2016 року через вплив західних секторальних санкцій .

Про це пише Рахункова палата Росії у висновку на проект закону про федеральний бюджет на 2016 рік.

"Реалізація цієї програми йде "низькими темпами", також на кон'юнктуру ринку чинять негативний вплив "введені в Росії секторальні та фінансові санкції", — йдеться у документі.

"У зв'язку з цим існує ризик невиконання доручення, що міститься в указі президента Росії, у сфері приватизації та вдосконалення управління державним майном в частині завершення до 2016 року виходу держави з капіталу компаній "несировинного сектора", які не відносяться до суб'єктів природних монополій та організацій оборонного комплексу", — наголошується в тексті.

Нагадаємо, раніше європарламентар від Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що деякі держави підтримують пропозицію скасувати частину санкцій щодо Росії під час найближчого обговорення цих санкцій вже у грудні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...