Ле Пен провалила 2 тур виборів у Франції – Нацфронт програв у всіх округах

Неділя, 13 грудня 2015, 22:29

Місцеві вибори у Франції, що проходили в неділю, завершилися розгромною поразкою проросійської партії Національний фронт, очолюваного Марін Ле Пен.

Про це повідомляє Le Figaro, нагадуючи, що в першому турі Нацфронт виявився переможцем.

За даними попередніх підрахунків, Соціалістична партія (яка наразі є правлячою в країні) перемагає у 5-6 регіонах з 13, в яких проводилися вибори, правоцентристи (Республіканська партія) – у 5-7 регіонах, Нацфронт не отримає жодної перемоги.  

Графіка Le Figaro 

Провал "Національного фронту" забезпечило, зокрема, рішення соціалістів відкликати своїх кандидатів на північному сході країни, де партія Ле Пен мала найбільшу підтримку.

Через це прибічники соціалістів голосували за правоцентристів, аби запобігти перемозі ультраправих.

Як повідомляла Європейська правда, після першого туру партія Марін Ле Пен отримала близько 27,96% голосів та перемогла в 6 з 13 адміністративних округів. Республіканці, очолювані екс-президентом Ніколя Саркозі отримали 26,89%. На третьому місці опинилася Соціалістична партія нинішнього президента Франції Франсуа Олланда з 23,33%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.