ЄБРР відкриє офіси в Харкові та Одесі для підтримки малого бізнесу

Середа, 16 грудня 2015, 10:52

У 2016 році Європейський банк реконструкції і розвитку відкриє в Україні два регіональних офіси для підтримки малого бізнесу.

Про це, як повідомляє кореспондент "Європейської правди", заявив старший радник глави ЄБРР Антон Усов.

"Ми розвиваємо нашу програму підтримки малого та середнього бізнесу. Для цього ми вважаємо за необхідне відкрити два регіональних офіси на сході і півдні України, за аналогією з працюючим офісом у Львові. Ці офіси будуть відкриті в Харкові та Одесі", - зауважив він.

При цьому, за словами представників ЄБРР, в нинішньому році банк підтримав 130 проектів малого та середнього бізнесу, тоді як в 2016 році їх кількість планується подвоїти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) затвердила проект, що передбачає надання НАК "Нафтогаз України" кредиту в розмірі до $300 млн на закупівлю природного газу на європейському ринку.

Проте згодом стало відомо, що цей кредит "завис" через проблеми із затвердженням нової структури НАК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.