Фінляндія пропонує прохачам притулку працювати безкоштовно

Середа, 9 грудня 2015, 09:32

У Фінляндії уряд вимагатиме від прохачів притулку працювати безкоштовно і визнати "національний устрій" фінської культури і суспільства у рамках заходів щодо посилення імміграційної політики.

Про це повідомляє Reuters.

Фінський уряд також буде двічі на рік переглядати умови у країнах, звідки походять прохачі притулку, у і при необхідності анулювати дозвіл на проживання у Фінляндії.

"Новий комплекс заходів зменшить можливі фактори привабливості Фінляндії для біженців", - сказав прем'єр-міністр Юха Сіпіля.

Уряд заявив, що прискорить повернення мігрантів, які не можуть претендувати на притулок. За попередніми оцінками, близько двох третин заявок будуть відхилені.

Близько 32 тисяч шукачів притулку прибули до Фінляндії в цьому році, тоді як минулого року їх було всього 3600.

Як повідомлялося, влада Фінляндії посилює антиміграційні заходи і законодавство країни щодо депортації біженців, зокрема, щодо біженців з Афганістану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.