Фінляндія відмовилась від частини біженців з Афганістану - МВС

Вівторок, 8 грудня 2015, 15:49

Влада Фінляндії посилює антиміграційні заходи і законодавство країни щодо депортації біженців, зокрема, щодо біженців з Афганістану.

Про це сьогодні розповів міністр внутрішніх справ країни Петтері Орпо, передає Yle.

За інформацією міністра, міграційна служба відновила оцінку ситуації в Афганістані і розробила нові рекомендації щодо біженців з цієї країни.

Так, численні регіони Афганістану визнані у новій оцінці безпечними для життя, як наслідок – тим громадянам цієї країни, які прибувають саме з цих, безпечних регіонів, притулок надаватися не буде.

Зазначимо, що на сьогодні найбільша кількість біженців прибуває в Фінляндію саме з Афганістану.

Міністр також повідомив, що уряд Фінляндії розробив законопроект нового міграційного законодавства країни щодо шукачів притулку.

Окрім того, в якості експерименту, міграційна служба закриє три центри з прийому біженців в кінці цього-початку наступного року. Також міністр розповів, що міграційна служба також відмовилася від намірів заснувати нові центри з прийому в Кіттіля, Пелло і Юліторніо.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада Фінляндії ухвалила рішення про організацію так званих депортаційних центрів для біженців.

Як відомо, з початку року до Фінляндії прибуло понад 30 тис. шукачів притулку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.