Россільгоспнагляд може обмежити імпорт рослинної продукції з Молдови

Середа, 27 січня 2016, 12:30

Россільгоспнагляд може обмежити імпорт із Молдови рослинної продукції, забороненої до ввезення до РФ, компаніями, які були викриті в реекспорті з Європи.

Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на прес-службу російського відомства.

Відповідну заяву було зроблено під час зустрічі глави Россільгоспнагляду Сергія Данкверта і директора Головної державної інспекції з насінництва, карантину і захисту рослин Білорусі Леоніда Плешко.

"Зазначено, що сьогодні особливу занепокоєність викликає продукція, що надходить з території Молдови. Обсяги рослинної продукції, а також її морфологія говорять про те, що під виглядом продукції, виробленої в Молдові, поставляється європейська продукція. У цьому ключі Россільгоспнагляд повідомив про те, що не виключає можливість введення обмежень на ввезення такої продукції для компаній, які вже були помічені в здійсненні таких нелегальних дій", — йдеться в повідомленні служби.

Крім того, російської відомство озвучило намір направити в Молдову своїх фахівців для ознайомлення з процесами виробництва рослинної продукції, передбачуваної до постачання в Росію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.