Румунія пропонує Молдові кредит на 60 млн євро

Вівторок, 26 січня 2016, 14:43

Прем'єр-міністр Румунії Дачіан Чолош запропонував Молдові кредит у розмірі 60 млн євро для того, щоб запобігти економічному колапсу в країні за певних умов.

Як пише Associated Press, для отримання грошей Молдові доведеться реформувати свою систему правосуддя, розпочати боротьбу з корупцією, підписати проект угоди на отримання кредиту від Міжнародного валютного фонду і призначити нового керівника Центрального банку.

Чолош зробив цю заяву під час візиту в Румунію новопризначеного премʼєр-міністра Павла Філіпа.

"Якщо ми не продовжимо реформи, які відчують на собі громадяни Молдови і побачать за кордоном, цей політичний клас не має жодних шансів", – зазначив Філіп на спільній прес-конференції з Чолошом.

Нагадаємо, у середу, 20 січня, парламент Молдови підтримав кандидатуру Павла Філіпа на посаду прем'єр-міністра. Також було затверджено і склад уряду.

Парламент не став заслуховувати програму діяльності уряду і прийняв рішення про затвердження уряду без обговорення.

Після призначення нового премʼєра у Молдові розпочалися масові акції протесту, організовані опозицією, з вимогами відставки уряду і нових парламентських виборів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Відеозустріч Байден-Путін: наслідки та ризики для України

Чи призведе нова зустріч президентів США та РФ до деескалації?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.