Двоє біженців із Близького Сходу заарештовані в США за звинуваченням у тероризмі

П'ятниця, 8 січня 2016, 15:45

Двоє чоловіків з Близького Сходу, які приїхали до Сполучених Штатів в якості біженців, були заарештовані за звинуваченням у тероризмі у Каліфорнії і Техасі через підтримку ісламських груп бойовиків.

Про це повідомляє Reuters.

Один чоловік був звинувачений в підтримці зарубіжної групи бойовиків і обидва були звинувачені в наданні неправдивих відомостей про свої зв'язкі з тим, що можна було б охарактеризувати як міжнародні терористичні групи.

Обидва затримані - палестинці, які народилися в Іраку. Чоловік затриманий в Х'юстоні, Омар Саїд Фарадж Аль-Хардан, в'їхав до США як іракський біженець в листопаді 2009 року.

У Сакраменто затримали 23-річного Мохаммеда Юніса Аль-Джаяба, який приїхав в Сполучені Штати в 2012 році в якості біженця з Сирії.

У США провели вже більше 75 арештів американських громадян, які нібито були радикалізовані мусульманськими бойовиками з 2014 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.

Без довіри не буде прогресу: чим важлива для України реформа у сфері метрології

Що заважає Україні отримати "промисловий безвіз" із ЄС? І що не так із вітчизняною інфраструктурою якості?