Пентагон: у РФ нема причин розглядати США як загрозу

Вівторок, 5 січня 2016, 08:12

У Росії немає причин розглядати США як загрозу своїй національній безпеці.

Про це заявив представник Пентагону Джеф Девіс у відповідь на опубліковану Москвою доповідь у сфері безпеки, де вперше в числі загроз згадуються Вашингтон і НАТО, повідомляє Defence News.

У попередньому такому документі від 2009 року Сполучені Штати чи НАТО не згадуються.

"У них немає причин розглядати нас як загрозу", сказав Джеф Девіс.

"Ми не шукаємо конфлікту з Росією. У нас є розбіжності, однак фундаментально неправильно розглядати США як загрозу для Росії", - сказав він.

При цьому влітку 2015 року один з високопоставлених військових чинів США, генерал Джозеф Данфорд, заявив, що РФ представляє найбільшу загрозу держбезпецs США.

Виступаючи в понеділок, 4 січня, у німецькому Штутгарті, Данфорд заявив, що сподівається зустрітися з заступником начальника Генштабу РФ генералом Валерієм Герасимовим. За його словами, проведення переговорів між військовими може допомогти "по-перше, краще зрозуміти, про що йде мова, а по-друге, зменшити ризик прорахунків".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.