Пентагон: у РФ нема причин розглядати США як загрозу

Вівторок, 5 січня 2016, 08:12

У Росії немає причин розглядати США як загрозу своїй національній безпеці.

Про це заявив представник Пентагону Джеф Девіс у відповідь на опубліковану Москвою доповідь у сфері безпеки, де вперше в числі загроз згадуються Вашингтон і НАТО, повідомляє Defence News.

У попередньому такому документі від 2009 року Сполучені Штати чи НАТО не згадуються.

"У них немає причин розглядати нас як загрозу", сказав Джеф Девіс.

"Ми не шукаємо конфлікту з Росією. У нас є розбіжності, однак фундаментально неправильно розглядати США як загрозу для Росії", - сказав він.

При цьому влітку 2015 року один з високопоставлених військових чинів США, генерал Джозеф Данфорд, заявив, що РФ представляє найбільшу загрозу держбезпецs США.

Виступаючи в понеділок, 4 січня, у німецькому Штутгарті, Данфорд заявив, що сподівається зустрітися з заступником начальника Генштабу РФ генералом Валерієм Герасимовим. За його словами, проведення переговорів між військовими може допомогти "по-перше, краще зрозуміти, про що йде мова, а по-друге, зменшити ризик прорахунків".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?