Винищувачі НАТО двічі за тиждень піднімалися для перехоплення літаків РФ

Понеділок, 18 квітня 2016, 18:27

Минулого тижня винищувачі місії повітряної поліції НАТО в країнах Балтії два рази піднімалися для перехоплення російських літаків, пролітали в міжнародній зоні Балтійського моря.

Про це повідомляє Delfi.lt.

12 квітня з Емарі (Естонія) на розпізнавання і перехоплення російських СУ-27, які летіли без радіолокаційного автовідповідача, без плану польоту, і не підтримували зв'язки з центрами управління польотами, і транспортного літака Ту-134, який летів без радіолокаційного автовідповідача, з планом польоту і підтримував радіозв'язок, вилетіли винищувачі НАТО.

Російські літаки перебували в міжнародній зоні над Балтійським морем і летіли з континентальної частини Росії в Калінінградську область.

15 квітня винищувачі з Емарі розпізнали і супроводили п'ять російських військових літаків: три транспортних і два винищувачі.

Транспортні літаки Ту-134 і Ан-12 летіли з Калінінградської області в континентальну частину Росії без радіолокаційних автовідповідачів, з планами польоту, підтримували радіозв'язок з центрами управління польотами, Іл-76, що летів з континентальної частини РФ в Калінінград з планом польоту, включеним автовідповідачем, підтримував зв'язок з центрами управління польотами.

Два винищувачі Су-27 летіли без радіолокаційного автовідповідача, без плану польоту, і не підтримували зв'язки з центрами управління польотами.

Всі ідентифіковані літаки перебували в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем.

Як повідомлялося, представник Європейського командування ЗС США повідомив, що російський Су-27 "небезпечно і не професійно"перехопив літак-розвідник RC-135, наблизившись на відстань 15 метрів від краю крила американського літака.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: