Штайнмаєр закликав до стриманості під час суперечок з Туреччиною

Неділя, 15 травня 2016, 13:37

Німцям слід стриманіше поводитись під час суперечки з Туреччиною довкола невиконання нею умов ЄС для отримання безвізового режиму.

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, повідомляє Deutsche Welle.

На думку Штайнмаєра, не слід недооцінювати зацікавленості Туреччини в угоді з ЄС щодо біженців та в отриманні безвізового режиму.

"Туреччина знає, що слід робити. М'яч зараз - на турецькому полі. Анкара має сказати нам, як вона думає відповідати на відкриті питання", - сказав Штайнмаєр.

Водночас міністр заперечив закиди в бік Берліна, що Німеччина занадто багато прислухається до думки Анкари, аби не зашкодити угоді щодо вирішення кризи біженців.

"Ми й надалі вільно говоримо про деструктивні тенденції в Туреччині, про обмеження прав та свобод. Це може почути кожен, хто хоче це чути", - зазначив він.

Міністр наголосив, що Німеччині слід й надалі підтримувати діалог з Туреччиною. "Чи хочемо ми того, чи ні, а Туреччина лишається ключовою країною для міграції в Європу. Нам потрібен рівень співпраці, якщо ми хочемо уникнути таких ситуацій, що мали місце торік", - додав Штайнмаєр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: