Рада визначила механізм видворення незаконних мігрантів

Четвер, 19 травня 2016, 13:02

Верховна Рада України ухвалила закон, згідно з яким іноземці, що підлягають видворенню, зможуть перебувати в Україні для їхньої ідентифікації не більше 18 місяців.

За відповідний закон №3159 у другому читанні та загалом проголосували 228 народних депутатів, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з ухваленим документом, у законі "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" визначається, що зазначені категорії людей, які не мають законних підстав для перебування в Україні і підлягають примусовому видворенню з країни, розміщуються в пунктах тимчасового перебування протягом терміну, необхідного для їх ідентифікації та забезпечення примусового видворення, але не більш 18 місяців (у чинному законодавстві передбачено 12 місяців).

Тепер у Кодексі про адміністративні правопорушення України передбачено, що строк затримання іноземців та осіб без громадянства в пунктах тимчасового перебування, якщо вони незаконно перебувають в Україні, не може перевищувати 6 місяців. Якщо умови для їх видворення відсутні, такий строк може бути збільшено, але не більше ніж на 12 місяців.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада провалила голосування за проект Закону про оцінку впливу на довкілля.

Як відомо, 19 травня Верховна рада проводить своє засідання в форматі "Євродня" – дня виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.