Кількість мігрантів у таборі в Кале знову збільшилась

Четвер, 26 травня 2016, 12:31

Протягом двох останніх місяців до табору в районі Па-де-Кале прибули кілька сотень нових мігрантів.

Про це повідомляє Reuters.

"Наразі за офіційною інформацією місцевої влади в таборі для мігрантів в районі Кале перебуває приблизно 3900 осіб, тоді як наприкінці березня там налічувалося на більше 3500 мігрантів", - йдеться у повідомленні видання.

Втім, відзначає видання, ця цифра все одно набагато менша за 6000 мігрантів, які були в таборі у вересні минулого року.

"Ми як і раніше бачимо, що люди прибувають до табору, ситуація на місцях залишається дуже складною для біженців і особливо дітей", – цитує агенція Маріанн Гумберсо, адвоката, яка надає консультації для мігрантів.

Нагадаємо, що тимчасовий табір для мігрантів на 1500 місць був відкритий у січні минулого року в районі Кале. Південну частину табору було евакуйовано два місяці тому.

За інформацією прес-служби адміністрації Па-де-Кале з листопала минулого року майже 4000 біженців пройшли через табір, який отримав неофіційну назву "джунглі Кале".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.