В Ірландії бояться перетворитися у "нове Кале", якщо Британія вийде з ЄС

Вівторок, 10 травня 2016, 10:19

Ірландські політики бояться, що їхні прикордонні міста можуть перетворитися на "нові Кале", якщо Велика Британія проголосує за те, щоб вийти із ЄС.

Про це заявив ірландський політик, єврокомісар з питань сільського господарства та розвитку сільських районів Філ Хоган, повідомляє EUobserver.

За словами Хогана, мігранти можуть використовувати Ірландію як "чорний вхід" до Британії.

В таборі у французькому Кале, відомому як "джунглі", мешкають кілька тисяч мігрантів, які час від часу роблять спроби прорватися в тунель під Ла-Маншем і потрапити до Британії.

У березні Британія погодила надання Франції додаткових 20 млн євро, щоб допомогти країні впоратися з проблемою мігрантів у Кале. Нещодавно влада Франції вирішила знести частину табору і переселити мігрантів в інші місця. Знесення супроводжувалося сутичками.

Раніше прем'єр Ірландії Енда Кенні закликав своїх громадян агітувати своїх друзів та родичів у Великій Британії голосувати за збереження країни в ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.