ОЕСР закликала Україну прискорити антикорупційні реформи

Вівторок, 11 жовтня 2016, 20:07
Версія для друку Коментарі

Організація економічного співробітництва та розвитку закликала Україну пришвидшити реалізацію антикорупційних реформ.

Про це йдеться в доповіді ОЕСР, оприлюдненій на сайті організації.

Організація рекомендує Україні ліквідувати перешкоди, що заважають ефективній реалізації системи електронного декларування. 

Зазначається, що ОЕСР буде продовжувати уважно стежити за здійсненням цієї рекомендації в ході наступного раунду моніторингу щодо України, який розпочнеться в жовтні 2016 року.

Крім того, організація рекомендує Україні посилити дотримання законодавства про корпоративну відповідальність, а також прийняти без зволікань закон про адміністративну процедуру.

В організації наголосили, що хоча Україна і досягла значного прогресу в сфері боротьби з корупцією, проте все ще стикається з серйозними проблемами в реалізації важливих інструментів для боротьби з корупцією.

Нагадаємо, у 2015 році Україна підписала дорожню карту з реалізації Меморандуму щодо посилення співпраці з Організацією економічного співробітництва (ОЕСР).

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter