Туреччина заявила про знищення 6 курдських бойовиків

Понеділок, 14 листопада 2016, 17:52

На південному сході Туреччини і на півночі Іраку турецька армія знищила 6 бойовиків Робітничої партії Курдистану протягом неділі 13 листопада.

Про це повідомляє Anadolu.

"Генштаб Туреччини повідомив про знищення бойовика у південно-східній провінції Діярбакир, де також було вилучено гранатомет, кулемет і гвинтівка", – йдеться у повідомленні.

Окрім того, повідомляється про знищення ще 5 бойовиків, які планували теракт в Західному регіоні Північного Іраку.

Також під час рейдів у провінції Ширнак було вилучено автоматичну гвинтівку, 590 патронів, 1 104 кулеметні патрони, 90 саморобних вибухових пристроїв, три ракетні установки.

Окрім того, турецькі силовики змогли попередити теракт, знищивши автомобіль, начинений вибухівкою, у Гюрпинарі східної турецької провінції Ван.

Нагадаємо, Робітнича партія Курдистану, внесена ЄС і США до списку терористичних організацій, відновила збройну боротьбу з турецькою владою в липні минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.