У Туреччині відбулися сутички через затримання курдських політиків

П'ятниця, 4 листопада 2016, 15:22

У Туреччині відбулися сутички між поліцією та протестувальниками, які виступають проти арешту співголів та депутатів прокурдської Народної демократичної партії.

Про це повідомляє Hurriyet Daily News.

Зіткнення відбулися в районі Кізілай Анкари між мітингувальниками і співробітниками поліції, після того, як поліція застосувала сльозогінний газ, щоб розігнати людей.

Повідомляється, що сутички також відбулися в Стамбулі, де поліція теж застосувала сльозогінний газ.

За даними організації Turkeyblocks.org, у Туреччині в п'ятницю заблоковано безліч соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter та YouTube.

Таке обмеження, як вважає організація, може бути пов'язано з затриманням кількох лідерів опозиційної Народної демократичної партії.

Нагадаємо, в ніч на 4 листопада в ході поліцейської операції було затримано співголів прокурдської Народної демократичної партії Селахаттіна Демірташа і Фіген Юкшекдаг. Крім того, було затримано дев’ять депутатів партії.

ЄС заявив, що затримання співголів і депутатів Народної демократичної партії Туреччини підриває основні принципи демократії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".