МЗС Туреччини звинуватило Німеччину в підтримці курдських бойовиків

Вівторок, 8 листопада 2016, 17:24

Німеччина дозволяє бойовикам Робітничої партії Курдистану (РПК) і ліворадикального угруповання Революційна народно-визвольна партія-фронт (DHKP-C) безкарно діяти на території своєї країни.

Про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, передає Deutsche Welle.

"РПК і DHKP-C вільно здійснюють свою діяльність в Німеччині, і їх підтримують тільки тому, що вони виступають проти Туреччини. Уряд ФРН надає максимальну підтримку терористичним організаціям, що виступають проти Туреччини", - заявив міністр.

"Німеччина вважає себе країною першого сорту, демократичним суспільством першого сорту, і думає, що Туреччина - це країна другого сорту. Ми хочемо, щоб вони ставилися до нас, як до рівноправних партнерів", - підкреслив Чавушоглу.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив, що Європа повинна припинити втручатися у внутрішні справи Туреччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".