Сенат Італії ухвалив бюджет, Ренці може йти у відставку

Середа, 7 грудня 2016, 15:53

Італійський парламент остаточно затвердив бюджет країни на 2017 рік, що дає можливість прем'єр-міністру Маттео Ренці подати у відставку.

Про це повідомляє видання Repubblica.it.

Верхня палата Сенату затвердила бюджет, проголосувавши 173 голосами "за" та 108 голосами  - "проти".

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці погодився залишатися при владі доти, доки Сенат не ухвалить бюджет країни на 2017 рік.

За даними видання Reuters, яке посилається на джерело в італійському парламенті, очікується, що прем'єр-міністр Ренці подасть у відставку у п'ятницю, 9 грудня.

Нагадаємо, що італійці проголосували на референдумі проти змін до Конституції, які пропонував прем’єр-міністр Маттео Ренці, після чого голова італійського уряду оголосив про свою відставку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.