В Осло через загрозу смогу тимчасово заборонений рух дизельних авто

Вівторок, 17 січня 2017, 16:25

У столиці Норвегії Осло місцева влада запроваджує тимчасову заборону на пересування по місту дизельних авто через високий рівень вологості, що може призвести до підвищення рівня забруднення повітря вихлопними газами.

Про це повідомляє The Local.

Видання відзначає, що прогноз погоди показує високу ймовірність підвищення рівня забруднення вихлопними газами на значній території міста через підвищення рівня вологості та безвітряну погоду.

"Тому в місті Осло вперше реалізувати заборону на дизельні транспортні засоби на муніципальних дорогах. У вівторок (17 січня – ред.), заборона буде діяти з 6 ранку до 10 вечора. Вона буде чинною протягом тих годин, коли рівень забруднення повітря буде визначатися як небезпечний", – йдеться у повідомленні.

У разі порушення заборони на власників авто буде накладений штраф у розмірі 1 500 крон (близько 162 євро – ред.).

"Вкрай високий рівень забруднення повітря може зробити його небезпечним для дітей, людей похилого віку і астматиків.

Заборона руху дизельних авто – це радикальний захід, проте він необхідний для збереження здоров'я мешканців міста", – повідомив Герд Робсхам Хʼєрвен, виконуючий обов'язки директора Департаменту охорони навколишнього середовища Осло. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.