Париж страждає від найгустішого смогу за останні 10 років

фото
Середа, 7 грудня 2016, 19:17

Столиця Франції від вівторка "задушена" найгустішим за останні 10 років зимовим смогом.

Про це повідомляє AFP.

"Зростання забруднення повітря вихлопними газами, димом від лісових пожеж та іншими шкідливими речовинами обумовлене холодною погодою і майже повною відсутністю вітру", – повідомляє агенція з посиланням на службу з моніторингу забруднення повітря AirParif.

фото AFP 

Повідомляється, що міська влада оголосила про обмеження, за яким заборонений рух приватних авто з номерними знаками, що закінчуються на непарні та парні числа від 5:30 ранку і до опівночі. Заборона на рух, яка встановлена від вівторка із щоденним чергуванням парних і непарних номерних знаків, продовжена і на четвер.

 фото AFP

Громадський транспорт в місті вже другий день поспіль безкоштовний для водіїв авто, щоб стимулювати тих залишати свої автомобілі будинку. Міська влада також заборонила шкільні заняття на відкритому повітрі.

 фото AFP

Варто відзначити, що рівень забруднення повітря в Парижі цими днями сягнув 60% рівня концентрації шкідливих речовин у Пекіні та Нью-Делі, які визнані найбільш забрудненими містами світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.