В Румунії десятки тисяч людей вийшли на антиурядові мітинги

фото
Понеділок, 23 січня 2017, 07:55

Десятки тисяч людей вийшли на вулиці в столиці Румунії Бухаресті та в інших великих містах країні на знак протесту проти планів уряду щодо внесення змін до законодавства, які, на думку протестантів, дозволять корупціонерам уникнути відповідальності.

Про це повідомляє DIGI24.

Люди на вулицях румунських міст протествували проти планів уряду та правлячої Соціал-демократчиної партії оголосити амністію окремим категоріям ув'язнених, що, як припускають протвиники змін, дозволить уникнути відповідальності багатьом румунським корупціонерам. 

фото Realitatea

У Бухаресті до протестантів приєднався президент країни Клаус Йоханніс, який підтримав мітингувальників і заявив, що він обурений планами уряду.

фото Realitatea 

"Я прийшов на площу як тисячі румунів, щоб показати своє обурення. Банда політиків хоче змінити кримінальне законодавство Румунії, хоче послабити верховенство закону. Ми не можемо цього дозволити", – сказав Клаус Йоханніс.

фото Realitatea 

Раніше Йоханніс вже розкритикував плани уряду щодо амністії окремих категорій ув’язнених.

В Бухаресті на вулиці вийшло понад 10 тис. осіб. Також повідомляється про тисячі людей, які вийшли на вулиці в інших великих містах країни. Так, у містах Клуж-Напока і в Тімішоарі на мітинги вийшли до 5000 осіб.

фото Realitatea 

Понад 500 осіб зібралися на площі в Констанці, близько 700 осіб протестувало в Яссах.

Відзначимо, спікер Палати депутатів Румунії Лівіу Драгня назвав маніфестації "початком державного перевороту".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: