Екс-командувач НАТО: Трамп повинен надати озброєння Україні

П'ятниця, 10 лютого 2017, 08:01

Президент США Дональд Трамп має уникнути помилки Барака Обами, який не наважився надати Україні оборонні озброєння, необхідні для самооборони.

Про це у свідченнях перед комітетом Сенату із міжнародних відносин заявив генерал Філіп Брідлав, колишній головнокомандувач військ НАТО у Європі, повідомляє Голос Америки.

"Адміністрація Трампа, яка розуміє важливість сильної позиції для успіху у переговорах, повинна сповідати позицію розміщення оборонних засобів на найближчих підступах до супротивника, коли йдеться про протидію викликам Кремля на адресу НАТО. Адміністрація Обами не виявила бажання надати Україні оборонні озброєння, необхідні для того, щоб краще захистити себе. Нова команда спроможна уникнути цієї помилки", - заявив Брідлав.

Він також закликав Трампа не знімати санкцій з Росії до повного виконання нею умов Мінських угод.

"Діалог з Росією можливий, так само, як і співпраця з певних важливих питань. Але не можна дозволити, щоб заради співпраці ми відмовлялись від власних принципів, чи здавали власні інтереси. Ми повинні починати діалог на базі довіри та взаємоповаги. Таким чином можна буде досягнути угод, які служитимуть нашим інтересам, і протримаються тривалий час", - відзначив Брідлав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.