Фотографія з місця вбивства посла РФ в Туреччині виграла на World Press Photo

Понеділок, 13 лютого 2017, 13:29

Головний приз конкурсу World Press Photo отримав фотограф Бурхан Озбіліджи за знімок з місця вбивства посла Росії в Туреччині Андрія Карлова.

Про це повідомляє агентство Associated Press, з яким співпрацює Озбіліджи.

Посол був застрелений 19 грудня 2016 року на виставці в Анкарі. Фотографія Озбіліджи була частиною серії під назвою "Вбивство в Туреччині", яка також виграла в категорії історії.

Фото: Burhan Ozbilici / The Associated Press

На фотографіях відображені моменти до і після того, як турецький поліцейський Мевлют Алтинташ вихопив пістолет і вистрілив в російського посла.

Напад на посла Росії в Анкарі Андрія Карлова відбувся 19 грудня 2016 року під час виступу на відкритті виставки, організованої спільними зусиллями посольства Росії в Анкарі та муніципалітету столичного району Чанкая.

Нападник був убитий в ході операції поліції. Російський посол помер від отриманих поранень.

19 січня турецький суд заарештував двох людей, серед яких є співробітник поліції, в рамках розслідування вбивства російського посла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.