В Анкарі на честь вбитого посла РФ перейменували вулицю та виставковий зал

Вівторок, 10 січня 2017, 14:11

Експозиційний зал Центру сучасного мистецтва муніципалітету Чанкая столиці Туреччини Анкари, а також вулиця, на якій знаходиться посольство Росії, перейменовані на честь вбитого 19 грудня минулого року посла РФ в Туреччині Андрія Карлова.

Про це повідомляє Anadolu.

Як повідомляє агенція, глава муніципалітету Чанкая Альпер Ташделен зазначив, що "вбивство російського дипломата викликало глибоку скорботу у народів Туреччини і Росії". Чиновник підкреслив, що "замах мав на меті погіршити відносини двох країн".

"Тероризм – це злочин проти всього людства. Ми засуджуємо терористів, які не мають національності і релігії. Цей зал буде завжди зберігати пам'ять про Карлова", – сказав Ташделен.

Агенція також відзначає, що міський муніципалітет Анкари напередодні ухвалив рішення про перейменування вулиці Карягди в турецькій столиці, де розташовується посольство Росії в Туреччині.

Відтепер ця вулиця називається іменем посла Росії Андрія Карлова.

Нагадаємо, напад на посла Росії в Анкарі Андрія Карлова відбувся 19 грудня минулого року під час виступу на відкритті виставки "Росія очима турків", організованої спільними зусиллями посольства Росії в Анкарі та муніципалітету столичного району Чанкая.

Нападник був убитий в ході операції поліції. Російський посол помер від отриманих поранень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".