Королева Великої Британії Єлизавета ІІ відзначає 65-ту річницю на троні

Понеділок, 6 лютого 2017, 11:53

У понеділок, 6 лютого, її величність королева Об’єднаного королівства Великої Британії і Північної Ірландії Єлизавета ІІ відзначає 65-ту річницю на троні.

Про це повідомляє Evening Standard.

Єлизавета ІІ - перший британський монарх, який правив протягом такого часу. Британці назвали цю річницю Sapphire Jubilee і цей хештег вже став одним із найпопулярніших сьогодні у Twitter.

 

У Британії жодних грандіозних урочистостей не планується. За офіційними повідомленнями, королева проведе цей день у своєму маєтку Сандрінгем в Норфолку.

Торік королева Єлизавета ІІ відсвяткувала свій 90-річний ювілей, а у 2015 році вона увійшла в історію як монарх, який найдовше править Британією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Шантаж мігрантами: чи омине Україну гібридна атака Лукашенка

Міграційна криза на кордонах ЄС не слабшає. Хоча Лукашенку вдалося внести розкол у ЄС, Білорусь ризикує перетворитися на відстійник мігрантів.

Baltic Pipe: як Польща долає газову залежність від Росії

Мета Baltic Pipe — зменшити залежність Центральної Європи від Росії. Якщо все піде за планом, норвезький газ почне надходити до Польщі вже у жовтні 2022 року.

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...