В Міненерго сподіваються на $16 млрд інвестицій в "зелену енергетику"

Середа, 1 березня 2017, 14:38

У Міністерстві енергетики сподіваються, що Україна зможе залучити до $16 млрд інвестицій для збільшення частки зеленої генерації в енергетичному секторі.

Про це в інтервʼю "Європейській правді" повідомила заступниця міністра енергетики з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.

"Сподіваюся, ми знайдемо інвестиції, які дозволять збільшити частку зеленого тарифу у відповідності до наших міжнародних зобов’язань і говорити про 21% зеленої генерації чи навіть більше", – розповіла вона.

"Це означає, що нам потрібно буде запустити до 5 ГВт потужностей, що за приблизними оцінками можна прирівняти до $16 млрд інвестицій", – додала Бойко.

Нова заступниця також відзначила, що досягнення частки зеленої генерації у 21% можливе за кількома напрямками: розвиток електростанцій на сонячній енергії, розвиток вітропарків, а також біоенергетики.

Детальніше про те, як бачить свою діяльність на посаді нова заступниця глави Міненерго, читайте в інтерв'ю на ЄвроПравді: "На цій посаді я готова рік поекономити" – нова заступниця міністра енергетики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.