Поліція Косово знайшла більше 2 млн фальшивих євро

фото
Неділя, 12 березня 2017, 11:53

Поліція в Косові вилучила понад 2 млн. євро в підроблених банкнот, влада заявила, що це найбільша партія за останні десятиліття.

Про це повідомляє cайт косовської поліції.

Правоохоронці зупинили таксі з двома чоловіками, які мали документи Камеруну та Албанії, на в'їзді в Косово на кордоні з Албанією.

Поліція виявила підроблені банкноти номіналом 50, 100, 200 та 500 євро в сумці в багажнику таксі. Також були знайдені аркуші паперу, порізані за розмірами банкнот, і хімічні речовини для друку.

 

Косовська поліція повідомила, що після підрахунку банкнот загальна сума підроблених купюр склала 2 млн 131 тисячу євро. Обидва затриманих знаходяться під вартою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?